19 Temmuz 2013

Kuryenet On Gündür Gönderim Yapamadı!

10 gündür Ulus acentasından Çankaya acentasına gelmeyişi ve her aramamda kartınız halen dağıtım aşamasında kartınız acenta değişikliğine uğradı. Acentaya ne zaman gelir bilmiyoruz. Yıldız acentası hangi günler dağıtıma çıkar bunu da bilmiyorsunuz. Yıldız acentası Oğuzlar mahallesine ne zaman gönderim yapar, bunu da bilmiyorsunuz. Benim kartım tarafıma ne zaman ulaşacak onun bilgisini verin diyorum, bunun için de bir bilgi vermiyorsunuz.

Sadece söylediğiniz şu; teslimat hakkında bilgi veremiyoruz diyorsunuz. Sizin gibi bir kurye firması ile çalışması sonucunda ben bu sıkıntılarla karşılaşıyorum. Siz 10 gündür bir acentadan diğerine gönderim yapamadınız. Sizi tebrik ediyorum.

Yusuf 61 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Merhaba Sayın Bektaşoğlu, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön