12 Ekim 2013

Kuryenet OGS Cihazının Teslim Süreci!

Banka tarafından 08. 10. 2013 tarihinde Kuryenet'e teslim edildiği söylendi. Kuryenet'i aradığımda aynı gün içerisinde kapı no ve kat bilgisi eksik dendi. Bankam aracılığı ile düzeltmeler yapıldı. Yapmış olduğum programlar, peşin ödenmiş tatil, ücretler vs sadece kuryenetin cihazımı teslim
etmediğinden-edemediğinden dolayı iptal pozisyonuna girmiştir. Tarafım Kuryenet
tarafından mağdur edilmiştir.

Son derece lakayt çalışanlarının verdiği cevaplar ise insanı telefon başında kudurtan cinsten. Her şey tamamlanıyor. Ama Kuryenet istediği zaman teslimat yapacağım diyor. Yapmış olduğum tüm şehir dışı programlar Kuryenet tarafından resmen engellenmiştir ve mağdur edildim. Böyle bir anlayış yok.

Eren 29 Okunma

Cevaplar

  • Eren 25 Ekim 2013

    Siz 04.10.2013 tarihinde Garanti Bankasından almış olduğunuz gönderiyi 22.10.2013 tarihinde bana yollarsanız bunu şahsım ile geçilen dalga olarak algılarım! Tatilimi uzun tutacağım yerde sizin gibi '' ben istediğim zaman teslimat yaparım''diyen bir firma yüzünden tatil programımdan feragat etmek zorunda kaldım. Üstelik ücretini vereceğimi beyan ederek,tarafıma motorlu kuryeniz ile göndermenizi de rica ettim. Kurumsallaşmak bu tarz birşey değil.. Lütfen buradan boş bir şekilde ''Teslimat için yapılan uğrama da gönderinizi kabul etmediğiniz için teslimat sağlanamamıştır..'' yazmayınız . OLAYI ARAŞTIRMADIĞINIZ O KADAR BARİZ Kİ, KENDİ KENDİNİZİ ELE VERİYORSUNUZ. Size iyi günler..

  • Kuryenet Temsilcisi25 Ekim 2013

    Sayın Çeken, Teslimat için yapılan uğrama da gönderinizi kabul etmediğiniz için teslimat sağlanamamıştır.. Bölgemiz gecikme ile ilgili ciddi şekilde uyarılmıştır. talep ederseniz gönderiniz tekrar adresinize sevk edebiliriz. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön