30 Ocak 2014

Kuryenet Müşteri Temsilcisi Çok Kaba!

Adres güncellemesi yapmak istediğimde müşteri temsilcisinin benimle sert sert ve dik dik konuşması çok enteresan. Benim söylediğim adresi anlamayıp beni başından savuşturmak istedi ve beni kuryemle ilgili bilgilendirmeden konuyu kapatmak ve istediği şekilde yönlendirmek istedi.
Bu konuşmalarım 30.01.2014 saat 13:49 da başlamıştır. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum ve kuryemin bana ulaşmasını istiyorum.

Fırat 103 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi31 Ocak 2014

    Merhaba Sayın Maralci, Gönderinize ait adreslerden biri “adres yetersiz/şahıs tanınmıyor/adres değişmiş “ olduğundan ilk uğramamızda teslimat sağlanamamıştır. Elimizde mevcut diğer adresinize 03/02/14 tarihinde kuryemiz uğrama yapacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, lütfen başka bir tarih belirleyerek aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. ( Bankanızla yapılan dağıtım sözleşmemiz gereği adres düzeltme ya da güncelleme işlemleri bankanız kanalıyla yapılabilmektedir. Bankanızın müşteri hizmetleriyle irtibat kurarak değişen adresinizi güncellemenizi/teyit etmenizi rica ederiz. Güncel adresiniz bankanız kanalıyla tarafımıza iletildikten sonra yine bu adresinizde teslimat sağlamamız da mümkün olabilecektir. ) Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön