26 Temmuz 2013

Kuryenet Modemleri Almaya Gelmiyorlar!

Biri ADSL' den yaklaşık 2 sene önce üyeliğimi iptal ettim. Modemleri Kuryenet yüzünden hala bende duruyor. 2 senedir 4-5 ayda bir Biri ADSL, Vodafone olmuş gerçi, beni arıyor ve borcum olduğunu söylüyor. Borç nedir dediğimde modemlerinin bende olduğunu veya geri vermemi yada satın almamı istiyorlar.

Geri vermeye çalışıyorum. Tabi ki Kuryenet'in benden alacağını söylüyorlar. Kuryenet beni arıyor hafta içi geleceğiz diyor. Ne gelen var ne giden. Nasıl bir kurye şirketi, ne büyük sorumsuzluktur?

Gülşah 334 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi05 Ağustos 2013

  Merhaba Sayın kESKİN, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır

 • Gülşah31 Temmuz 2013

  kredi kartımı zaten vermiyorsunuz o konuyu başka şikayette dile getirdim bu modem bu biri adsl bunda gelip almamak gibi bir sorun var teslim değil okuduğunuz yazıyı bile anlayamıyorsanız diyecek bir lafım yok..

 • Gülşah31 Temmuz 2013

  ben adsl modem diyorum onlar banka kart diyorlar bu kadar sorumsuz ve dikkatsizler..

 • Kuryenet Temsilcisi29 Temmuz 2013

  Merhaba Sayın kESKİN, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön