31 Ocak 2014

Kuryenet Kurye Gelmiyor 20 Günü Geçti!

33 yaşındayım böyle hizmet ilk defa gördüm. Her hafta arıyorum yok dağıtım olmadı diyorlar İstanbul'un göbeği kartal için. Kimse ilgilenmiyor. 10 ay sonra gelecek olsa bekleyeceğim ve diyecek hiç bir hakkımda yok özel olmadığı için. Kuryenet yerine başka birşey yok mu?

Burak 68 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi03 Şubat 2014

  Sayın SAL; Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz.

 • Burak 03 Şubat 2014

  Şimdide 3. olay oldu. Cuma günü sizi aracayağız kesin diyen kurye ney beni aramadı.ben onları aradım cunma günü sizi biz aramalıyız diyerek kapattı ve saatlerce bekledim aramadılar. Ayrıca cuma günü sorunlarımı düzeltmedikelri gibi cumartesi gönderceklerini sölediler ama cumarteside gelemdi. 2014 yılında kuryemin gelmesini ümid ediyorum

 • Burak 01 Şubat 2014

  Bankamla gorüstüm zate.bankam defalarca aradı sizi.20 gün sonra burada ve suan yazıyorum.bankam son çare olarak numaranızı verdi ve dün yeni bişey oldu kuryenet yetkilisi sizi arıcagız randevu için dedi saatlerce bekledim aramadı.sonrasında ben aradım simdi mail geldi, birazdan ararlar dedi yine bekledim ve gün bitti aramadılar.

 • Kuryenet Temsilcisi31 Ocak 2014

  Merhaba Sayın Sal, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön