Kuryenet Kredi Kartımı Teslim Etmiyor!

Selin K. |

Kredi kartımı kaybettiğim için Akbank'tan yeni kredi kartı talebinde bulundum. Daha önce birçok kez Kuryenet'le sorun yaşadığım için özellikle belirttim Kuryenet ile göndermeyin diye. 2 hafta sonra tatile gideceğim ve sizin yüzünüzden hala tatili satın alamadım.

Fiyatlar artıyor ve ben sizin yüzünüzden mağdur oluyorum. Her aradığımda "yarın çok büyük bir aksilik olmazsa getirecekler" diyorsunuz ama ne gelen var ne giden. Üstüne bir de evden dışarı çıkamıyoruz sizin yüzünüzden. Nasıl gevşek bir firmasınız anlamış değilim! Bankalar sizle nasıl çalışıyor hele onu hiç anlamıyorum!

Etiketler :

Geç Teslimat Teslim Eden Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  11:41

  Merhaba Sayın Keskin,

  gönderınızı iyi gunlerde kullanınız.
  saygılarımla

 • Selin K.
  26 Haziran
  17:45

  gerek kalmadı bayağı gecikmeli de olsa dün elime ulaştı. buna şükreder hale geldik. yine de firmanız hakkındaki olumsuz düşüncelerim değişmedi çünkü bundan 1 ay kadar önce de hgs başvurusunda bulunmuştum, yine gelen giden olmadığı için bankaya gidip iptal ettirdim. keşke elimde olsa da kuryenetle hiç muhattap olmasam..

 • 26 Haziran
  11:06

  Merhaba Sayın Keskin,

  Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet