Kuryenet Kredi Kartımı Sözde Bana Getirmiş!

Kürşat Ö. |

Fotoğraflarda da koyduğum gibi, Kuryenet Söğütözü şubesinde garip işler dönmekte. Limiti 9.550 TL olan kartımı kamu kurumu binasına getirdiğini söyleyen bir kurye arkadaş var. Kredi kartım 11 gün olmasına rağmen hala gelmedi.

Müşteri hizmetlerini defalarca ama defalarca aramama rağmen 1 kez olsun beni aramadılar. İlk başta 30.01.2015 Cuma günü teslim edilecek denildi. Daha sonra kurye gelmiş beni bulamamış denildi, daha sonra hem gelmiş beni aramış beni açmamış, hem aynı binada 17 kişiye kart vermiş bir tek beni bulamamış denildi. Ortada ne kart var ne de bir telefon eden. Ben bu kadar vasat bir kurumsal kimlik görmedim. Bir müşteri hizmetleri bu kadar aranır da 1 kere geri dönülmez mi?

Etiketler :

Adrese Gitmeme Teslim Eden Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Şubat
  17:42

  Merhaba Sayın Özdemir,
  kartınızın teslimatı için kureyemiz adresinize uğrama yapmış ve aynı gün içinde farklı banka müşterimiz Gökçe hanımın kartının teslimatı sağlanmıştır. bugün yapıldığı şekilde yapılan uğramalarda ulaşılamayan müşterilerimiz aranmakta ve ulaşılan müşterilerimizin teslimatı sağlanmaktadır.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • Kürşat Ö.
  02 Şubat
  16:33

  Kartı zamanında teslim alamadığım için iptal ettirdim. 30.01.2015 tarihinde şahsımın teslimat adresine ne bir uğrama olmuş ne de telefon edilmiştir. Kartın teslimini kabul etmememin sebebi; "Kartı acenteniz türlü oyunlarla zamanında teslim etmemesinden dolayı iptal ettirmiş olmamdır. " Fotoğraflarda da görüldüğü gibi, kaç defa aramışım sizi 1 kez dahi beni aramaya cesaretiniz var mı?

 • 02 Şubat
  13:02

  Merhaba Sayın Özdemir,
  Kartınızın teslimatı için adresinize 30.01.2015 tarihinde yapılan uğramada kartınızın teslimatı size adreste ve telefon ile yapılan aramada ulaşılamamsından dolayı teslimatınız sağlanamamış olup kartrınızı sözleşmeli ve sahsınıza teslimatı sağlanacağından dolayı başkasına teslimatı sağlanmamıştır. Bugün yapılan uğramada ise kartı kabul etmediğinizi beyan etmenizden teslimatınız sağlanamamıştır.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri