14 Nisan 2015

Kuryenet Kredi Kartımı Her Gün Getireceğini Söylüyor, Gelen Giden Yok.

Kuryenet ile ilgili şikayetleri okuduktan sonra anladım ki şikayetçi olan bir ben değilmişim. Her aradığımda yarın geleceğiz deniyor.
Organizasyonda bir sıkıntı var. Niçin randevu onayı alındığı halde sürekli ertelediklerini sorduğumda ise hiç duymamış gibi yapıp (4449393 teki sevgili çağrı merkezi çalışanı bayan arkadaş) ''bir sonraki güne randevu oluşturuyorum onaylıyor musunuz'' cümlesi tekrarlanıyor.

Aakalı alakasız her soruma bu cevabı veriyorlar. Sinirlenmeyi geçtim gülüyorum artık. Beşevler şubeden aranmak üzere beklemedeyim, bakalım ne zaman arayacaklar, ya da arayacaklar mı?

Nedret 198 Okunma

Cevaplar

  • Nedret14 Nisan 2015

    Sizin kuryenize teslim etmeniz bana geldiği anlamına gelmiyor çocuk kandırır gibi bekleyin geldiler sizin bölgedeler deyip insanların mesailerini çalıyorsunuz. Ben sizden sebep 2 gün işe gitmedim böyle bir saçmalık görmedim banka'nında size bu işi neden verdiğiniz anlamış değilim. İnsanları çileden çıkarmaktan başka bisey yapmıyorsunuz. Birde cevap yazmissiniz teslim edildi diye benim elime ulaşan hiçbir şey yok böyle sorumsuzluk görmedim yazıklar olsun personeline söz geçiremeyen bir şirket Garanti Bankası gibi bir şirketle çalışıyor şaşkınlık içerisindeyim

  • Nedret14 Nisan 2015

    Teslim edilmedi. Beklemedeyim.

  • Kuryenet Temsilcisi14 Nisan 2015

    Sayın ALGUN; Teslimat kurallarına uygun olarak 14/04/15 tarihinde gönderiniz şahsınıza teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız. Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön