06 Ocak 2015

Kuryenet Kredi Kartımı Elime Ulaştıramadı!

Kuryenet bir kredi kartımı elime ulaştıramadı. Defelerce adreste bulundum adreste yok diye yanlış bilgilerle iş yapıyormuş gibi görünen fakat bir kredi kartını ulaştıramayan bir kuruluş. Sizlere artık söyleyecek bir sözüm yok. Yapı Kredi Bankası'nın bütün itibarını bende sıfırladınız. Sizi tercih etmeleri sizin gibi olmanız anlamına gelir.

Sayın Kuryenet;
Şimdi alt satırda bugün yarın ulaştıracağız gibi yazılar yazmayın sizden de Yapı Kredi Bankasından da bir şey talep etmiyorum artık.

Mesut 208 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi06 Ocak 2015

  SAYIN GENC, Firmamız olarak kartı iptal etme yetkimiz mevcut değildir. Banka ile görüşme sağlayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

 • Mesut06 Ocak 2015

  Kuryenet benim adıma bir şey size gelirse size bu yetkiyi veriyorum. Derhal iptal edin. Siz ancak bunu yapabilirsiniz.

 • Mesut06 Ocak 2015

  Sayın Kuryenetşimdi alt satırda bugün yarın ulaştıracağız gibi yazılar yazmayın sizden de Yapı Kredi bankasındanda bir şey talep etmiyorum artık.

 • Kuryenet Temsilcisi06 Ocak 2015

  SAYIN GENC, Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön