Kuryenet Kredi Kartımı 25 Gündür Teslim Etmedi!

Ramazan T. |

Son kullanması Aralık 2013 dolacak olan kredi kartımın yenisinin 5 kasım 2013'de basıldığını,11 kasım 2013'te ise dağıtıma çıktığını, 3 aralık 2013'te bankaya telefon açarak öğrendim. Kuryenet'e telefon açarak sorduğumda 16 kasım 2013 tarihinde geldiklerini ve beni adreste bulamadıklarını söylediler. Dedikleri tarih hafta sonuna geliyordu ve sağlık nedenlerinden dolayı evden hiç çıkmadığımdan, Kuryenet yanlış bilgi söylemektedir.

4 Aralık 2013 e randevu aldım ve evde bekledim, ancak kurye gelmedi.Telefon açtığımda tekrar 5 aralık'a randevu verdi ve yine gelmediler. Telefon açtım şu an ne zaman gelir gibi yapıp gelmeyeceklerine karar verecekler.

Kuryenet, bu işi bırak kardeşim. Bu iş seni aşmış.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Aralık
  16:25

  Sayın Tamyiğit,
  Kart teslimatınızdaki gecikmeden dolayı bölgemiz adına sizden özür dileriz. Kartınız iyi günlerde kullanmanız dileği ile .
  Saygılar.

 • Ramazan T.
  09 Aralık
  15:45

  27 GÜNDE mücadele ile gelen kart teslimi bekleyen açısından kötü bir durumdur.Kuryenet teslim aşamasına kadar geçen 27 günü nasıl izah edebiliyor acaba?

 • Ramazan T.
  05 Aralık
  00:06

  Saat 13:45 te aradım.Kadir bey denen bir şahıs çıktı.Araştırma sonuçlarını sordum.Aldığım cevap sorun neydi oldu.Konuyu araştırıp sizi biz arayalım dediler.16:55'e kadar bekledim ve ben aradım.Bayan görevli evde beklememi kartımı bugün yada yarın teslim edeceklerini söyledi.3 Gündür zaten evde bekleyip sağa,sola telefon açıp duruyorum.Kuryenet bir adrese 3 defa gelip daha sonra iade ediyormuş.Bende kurye nete şunu söylüyorum.Ben 3 kere bekledim hakkınız doldu...