16 Nisan 2015

Kuryenet Kredi Kartım Teslim Edilmiyor.

TEB'den kredi kartı aldım. Banka kartı kuryeye 27.03.2015 tarihinde verdiğini söyledi. Kuryenet'i birkaç kere aradım randevu aldım ama kart 3 hafta geçmesine rağmen gelmedi. İşinizi düzgün yapamıyorsanız yapmayın arkadaş. Oyuncağa çevirdiniz iyice.
Bankalar bu firma ile çalışmasın, başka kurye firması mı yok?

İsmail 224 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi20 Nisan 2015

  Sayın SARIKAYA, Öncelikle kartınzı iyi günlerde kullanmanızı diler,bankanızın vermiş olduğu adreslerde herhangi bir düzeltme ya da değiştirme yapamadığımızı bilginize sunmak isteriz. iyi günler dileriz.

 • İsmail17 Nisan 2015

  Genel müdürlükten de arandıktan sonra kartımı biraz önce aldım. Sorun belli oldu. Adres kısmında banka sokak belirtmemiş. Ben her Kuryenet'i her aradığımda adres veriyordum, oradan düzeltselerdi ya.

 • İsmail17 Nisan 2015

  Nasıl yokmuş anlamadım. Takip numaram: 6120544276339

 • Kuryenet Temsilcisi16 Nisan 2015

  Merhaba Sayın SARIKAYA, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön