Kuryenet Kredi Kartım Teslim Edilmedi...

Gül K. |

11 Şubat 2016 teslim edildiğini bildirdikleri halde kredi kartım bana teslim edilmedi, ben Garanti Bankası'nın müşteri hizmetlerinden kartımı kapatıp yenisini talep ettim. Kartım bana yönlendirildi ama güya kurye adrese gelmiş ve beni adreste bulamadıklarını bildirmişler fakat ne ev adresime ne de iş adresime böyle bir hizmet gelmedi.

Daha önce gelen para kartımda da güvenlik sıkıntıları yaşıyorum sürekli teslim tarihleri bana farklı olarak mesaj atılıyor ve ben sürekli kartlarımı kapatıp tekrar talep ediyorum. Kısaca işini yapamayan bir kuruluş ve bankaların bu firmayla çalışması gerçekten çok sinir bozucu. Zaten internet üzerinden de araştırdığımda herkes aynı problemleri yaşıyor.

Etiketler :

Geç Teslimat Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gül K.
  06 Mart
  07:15

  Gül Kevser Ay Gazi bulvarı aran iş merkezi kat:3 daire:301basmane konak İzmir irtibat tel:05313839986 gönderi takip No.. yok

 • 02 Mart
  12:02

  Merhaba Sayın KEVSER,

  Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri