Kuryenet Kredi Kartım Teslim Edilmedi.

Ferdi K. |

1 Aralık 2014'te basılıp dağıtıma çıkan kredi kartım henüz elime ulaşmadı. 27 Kasım 2014 de Çin'den siparişini vermiş olduğum ürünler 02 Aralık 2014'de ulaştığı halde Türkiye içinde kredi kartlarını emanet edilen firma neden 12 gündür teslim edemedi.

2 kere bankanızı aramama rağmen kuryede biz bir şey yapamıyoruz cevabı veriyor. Bana takip numarası verdiler. Bir şey yapamıyorsanız bu firma ile niye çalışıyorsunuz. Kredi kartımın en kısa sürede ulaştırılması diye komik bir cümle yazmayacağım. Umarım herkes şikayet eder bu firmayı ve bir daha çalışamazlar.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferdi K.
  16 Aralık
  02:01

  Aradığınız saatleri kontrol ettim. 13:37 de buradan yazmış olduğunuz randevu bilgilerini almak için 13:47 de arandım. En azından buradan ulaşıldığında doğru bilgiyi verebiliyormuşsunuz. Teşekkür ederim o konu için ayrıca.

 • Ferdi K.
  16 Aralık
  01:57

  ayrıca size güvenmediğim için de kredi kartını iptal ettim. Getirmenize gerek olmadığını bankaya ayrıca bildirdim.

 • Ferdi K.
  16 Aralık
  01:50

  inanınki her sözünüzde çelişkili bir ifade yer almaktadır. Bugün firmanız yetkilisi tarafından aranılıyorum bana dediği 9 unda bize gelmiş kredi kartınız ayın 13 ünde çıkacak şekilde programladık. Siz bana bir kaç kez uğradık diyorsunuz. tam 12 gün boyunca evdeydim ve tek bir gün sadece 4 saatliğine dışarı çıktım. o süreçte de evde annem vardı. Kısacası tam 12 gün boyunca kimse gelmedi sizin adınıza. Telefonla aradığımda 5 inde geldik bulamadık diyen bir müşteri temsilciniz var. hani birden fazla geldik demiştinizya. İşte bütün bunların bir kaydı telefon kayıtlarında bulunmaktadır. Kısacası ciddi bir sorumluluk almış firmanın son derece dürüst olmadığını görünce inanınki sadece yazık diyebiliyorum. Özür dileyerek bu derece sorumsuz ve her kelimesinde bir yalan olan başka bir firma daha görmedim.

 • 15 Aralık
  13:37

  SAYIN KARAKAYA,


  Dağıtım sözleşmemiz ve teslimat kurallarımız gereği, gönderiniz “sözleşmeli” olduğundan sadece şahsınıza teslim edilebilmektedir. Bankanızla yapılan dağıtım sözleşmemize uygun olarak, adresinize/adreslerinize birkaç kez uğradık ancak size ulaşamadık. Acentemize gönderi bilginiz iletildi. En kısa sürede randevu alınacak ve dağıtıma çıkartılacaktır.

  Saygılarımızla..