Kuryenet Kredi Kartım Teslim Edilemedi.

Nurettin Ö. |

10 gündür Kuryenet'te bulunan kredi kartım halen tarafıma teslim edilmedi. Ayrıca adres teyidi almak için 2 kere arandım ve kuryenin geleceği gün için bilgi verildi. Buna rağmen kurye gelmedi. Kredi kartım başkasına teslim edilemeyeceğinden 1 haftadır evde kurye gelecek diye hapsolmuş beklemekteyim. Genel merkezi 2 kez aradım kartın dağıtımda olmadığını, ilgili şube ile görüşüp geri dönüş yapacaklarını söylediler ancak henüz bir geri dönüş de olmadı.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  15:07

  Merhaba Sayın Öztürk,

  Konu gönderiniz için ilgili acentemiz bilgilendirilmiştir. Tarafınızdan randevu alınacaktır.

  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • Nurettin Ö.
  26 Eylül
  14:51

  26.09.2014 tarihinde randevu alınmaksızın selahattin yıldırım adlı kurye teslimat için gelmiş ancak evde ben değil ailem olduğu için kartı alamadım. o an meşgul olduğumdan kendisinden işim bittiğinde ulaşmak için kuryenin telefonunu istedim ancak veremeyeceğini söyledi. bunun üzerine bir haftadır bekliyorum gelmediniz dediğimde 'ben günde 1000 tane dağıtım yapıyorum bir tek seninki ile uğraşmıyorum.' dedi. tekrar kurye net ile telefonda görüştüğümde dün yaptığım konuşmalarının aynısını tekrar yaptım. sonuç olarak kartımı halen alamadım ve kuryenet müşteri hizmetlerinin bu konuda söylediklerine güvenmiyorum

 • 25 Eylül
  17:56

  SAYIN OZTURK,

  Gönderinizin teslimat sürecinde yaşanan sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Kart bilginiz acentemize iletildi en kısa sürede randevulu teslmatı sağlanacaltır.

  Saygılarımızla...