20 Ocak 2014

Kuryenet Kredi Kartım Hala Elime Ulaştırılmadı!

Yaklaşık dört hafta önce banka tarafından kredi kartımın bana ulaştırılacağı söylendi. Bir ton görüşme yaptım Kuryenet ile, bir kere evime getirmişler, evde yokmuşum fakat ben bunu ancak kendilerini aradığımda öğrenebildim. Beni durumla ilgili hiç bilgilendirmediler.

Adresimi güncelledim, yardımcı olmalarını rica ettim fakat söyledikleri şeyden şaşmadılar. Kartım bir o merkeze bir bu merkeze kafalarına göre taşındı. Bugün aradığımda bu hafta içinde kartımın ancak ulaşabileceği söylendi ki ben buna da inanmıyorum.

Bir buçuk iki ayda kart teslimi mi olurmuş? Zoraki bilgilendiriyorlar daha doğrusu bilgilendirmiyorlar, yardımcı olmuyorlar ve kafalarına göre keyfi iş yapıyorlar.

Burcu 54 Okunma

Cevaplar

 • Burcu 28 Ocak 2014

  Kuryenet 21 ocak günü beni aramadı, randevum alınmadı ve şu anda hala kart elimde değil. Son telefon görüşmemi bugün yaptım (güya bu hafta kendi kafalarınca değiştirdikleri adrese teslim edeceklermiş. bu adres de benim bulunduğum adresler değil, banka şubesi) ki bu süre aralığında kendileriyle 5-6 kere daha telefon görüşmesi yaptım. Hepsinde ben aradım, aranıp bilgilendirilmedim. Herkesin bilgisine.

 • Burcu 28 Ocak 2014

  bugün ocak ayının 28'i. kart hala elimde değil. kendi kafalarına göre son adres değişikliğini de yapmışlar ve kartı banka şubesine göndermeye karar vermişler. bu hafta içinde kart bankada olacakmış. 1 buçuk ay olacak, belki de daha fazla. hala sonuca ulaşamadım. 10 dan fazla telefon görüşmesi yaptım kendileriyle ki hepsinde ben aradım hiç aranmadım. bir daha kuryenet ismini dahi duymak istemiyorum. ki burada takip sürecinde garanti bankasının da kabahati vardır bence. kendileriyle konuşulamıyor bile, arandıklarında robot çıkıyor. çözümsüzüm. herkesin bilgisine. kuryenet'e sakın bulaşmayın.

 • Kuryenet Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sayın İNAMSAL; Bugün tarafınızdan randevu alınarak yarın adresinize teslimatı sağlanacaktır. Acentemizle görüşme sağlanmıştır. Saygılarımızla...

 • Burcu 21 Ocak 2014

  Kartım için ben milyon kez uyardım fakat pek umrunuzda olmadı. Bundan sonra da umrunuzda olacağından şüpheliyim. Randevum alınacak öyle mi? Geçen hafta sitenize şikayet maili yazdığımda da hemen bilgi geri dönüşü yapıyordunuz. ve tabii ki onu da yapmadınız. Bu sefer sözünüzde durmanızı bekleyeceğim. Sözünüzde durmadığınız takdirde ben de maduriyetimi giderene kadar yerimde durmayacağım. Saygılarınızı sözde değil görevinizi yerine getirerek gösterebilirsiniz ki müşteriniz de size saygı duysun.

 • Kuryenet Temsilcisi20 Ocak 2014

  Merhaba Sayın İnamsal, Kartınız için acentemiz uyarılmıştır. Tarafından randevunuz alınarak teslimatınız sağlanacaktır. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri Buse

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön