Kuryenet Kredi Kartım Hakkın Hiçbir Bilgi vermiyor!

Tuba S. |

Eskişehir bağlar Garanti Bankası şubesinden 10 iş gününü aşkın bi süredir çalışmış oldukları Kuryenet firmasından kredi kartımı beklemekteyim. Kredi kartım bu kadar süre zarfında ''kuryede'' açıklamasından hariç bir bilgi verilemeyen teslimat sürecindedir.

Defalarca Kuryenet müşteri hizmetlerini ve Garanti Bankasını aramama rağmen ''hızlandırma gerçekleştiriyoruz''dan hariç bi cevap alamamakta ve mağdur olmaktayım, her iki kurumda topu birbirine atmakta, gün içinde ya da yarın kartımın tarafıma ulaşılmasını ve gerekli işlemlerin yapılıp, kartımın teslimat sürecinin bitirilmesini istiyorum

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  13:00

  Merhaba Sayın Sılacıoglu,
  kartınızın teslimatı 18.03.2014 tarihinde bagler şubeden Hasan Yetimlere teslimatı sağlanmıştır.

  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • Tuba S.
  18 Mart
  19:16

  merhaba ,

  Kartım bugünde bankaya gelmedi müşteri hizmetlerinizi aradığımda her gün bankaya teslimat yok sadece belirli günler teslimat yapıldığını söylemektedirler.1 kartın günlerdir kuryenizde gezmesine anlam veremiyorum teslim etmeyecekseniz söyleyin lütfen.

 • Tuba S.
  18 Mart
  11:47

  Şimdi Garanti bankası şubesi ile görüştüm kartım hala teslim edilmemiş sanırım bugünde teslim edemeyeceksiniz , isterseniz farklı bir kargoya verin ben ödemeli olarak alırım.

 • 18 Mart
  09:58

  Sayın Silacioğlı,
  Kartınızın teslimatı için bölgemiz bilgilendirildi. Şikayetinize istinaden bölgemiz tarafımızca uyarıldı. Bankanız tarafından tarafımıza ulaşan şube talimatınıza istinaden kartının ilgili şubeye teslim edilecektir.
  Saygılar.