01 Temmuz 2013

Kuryenet Kredi Kartım Gelmiyor!

Tam 9 gündür sürekli 313165601679 referans nolu kartımı teslim almak için Kuryenet'i arıyorum. Ancak bozuk plak gibi bana ezberledikleri yarın size teslim edilecek bahanesini söyleyip kapatıyorlar. Çok üstlerine giderseniz cep numaranızı bilmiyorlarmış gibi tekrar sorup yetkili birim sizi bugün mutlaka arayacak masalını okuyorlar. 3-4 gün boyunca ısrarla ararsanız, güya yetkili olan birim arıyor ve çok değişik bir bilgi veriyor: "Kartınız yarın size teslim edilecek"

Ama kart hala ortada yok. Kuryenet'e değil, bu firmayla çalıştığı için HSBC'ye kızıyorum. Bu saatten sonra getireceğiniz kart alın sizin olsun.

Serhad 39 Okunma

Cevaplar

  • Serhad03 Temmuz 2013

    Koskoca bir yalan daha... 2 Temmuz'da gelen giden olmadı bugün yani 3 Temmuz'da 4449393 nolu hattınızı aradığımda aldığım cevap: "cep numaranızdan yetkili birim sizi arayıp kesin teslimat gününü size bildirecek..." oldu. Dostlar alıp verişte görsün misali insanları kandıran cevaplar vererek firma kalitenizi gösteriyorsunuz tebrikler.

  • Kuryenet Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Merhaba Sayın Ö. Konu kartınız 02/07/2013 tarihinde dağıtıma çıkartılmıştır.Adreste size ulaşılması duırumunda teslimat sağlanacaktır. Bilginize sunar iyi çalışmaşar dileriz Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön