Kuryenet Kredi Kartım 20 Gündür Elime Ulaşmadı!

Esra K. |

20 gün önce kredi kartım Kuryenet aracılığıyla kuryeye verildi. Fakat önce, 6 ay önce başka kart için kullandığım tamamen alakasız adrese kartım yönlendirildi. Sonrasında 25,27 ve 28 ekimde de bugün kesin teslimat yapacağız, bir aksilik olursa mutlaka aranacaksınız dedikleri halde kartım elime hala ulaşmadı.

3 gün boyunca kuryeyi beklediğim için planlarımı iptal etmek zorunda kaldım. Tatmin edici hiçbir cevap alamadım. Acaba teslimatın kesin tarihini söylemek bu kadar zor mu? Müşteriyi aramak bu kadar zor mu? Kuryenet yetkililerinin benimle alay etmeye başladığını düşünüyorum artık.

Etiketler :

Geç Teslimat Teslim Eden Personel Davranışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  13:29

  Merhaba Sayın Kurt,
  Gönderınız bugun dagıtımda gun içi adresınıze ugrama yapılacaktır.
  saygılarımla.

 • 30 Ekim
  17:37

  Merhaba Sayın Kurt,
  İletmiş olduğunuz takip numarasında 2 soy isim bulunmasından gönderinize ulaşılamamış olup kartınızın teslimatı için bölgemiz bilgilendirma sağlanmıştır. tarafınızdan randevu alınarak teslimatınız sağlanacaktır.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • Esra K.
  30 Ekim
  13:38

  Eğer adıma ilgili bir gönderi bulunmuyorsa bankam tarafından bana verilen 3400295019119 takip numaralı gönderi kime ait olabilir acaba? 4449393'ü arayıp bu takip numarasını verdiğimde 3 kez bugün kartınız dağıtımda akşama kadar ulaşır demelerinin sebebi ne o zaman?

 • 30 Ekim
  10:05

  Merhaba Sayın Kurt,

  Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri