30 Ekim 2014

Kuryenet Kredi Kartım 20 Gündür Elime Ulaşmadı!

20 gün önce kredi kartım Kuryenet aracılığıyla kuryeye verildi. Fakat önce, 6 ay önce başka kart için kullandığım tamamen alakasız adrese kartım yönlendirildi. Sonrasında 25,27 ve 28 ekimde de bugün kesin teslimat yapacağız, bir aksilik olursa mutlaka aranacaksınız dedikleri halde kartım elime hala ulaşmadı.

3 gün boyunca kuryeyi beklediğim için planlarımı iptal etmek zorunda kaldım. Tatmin edici hiçbir cevap alamadım. Acaba teslimatın kesin tarihini söylemek bu kadar zor mu? Müşteriyi aramak bu kadar zor mu? Kuryenet yetkililerinin benimle alay etmeye başladığını düşünüyorum artık.

Esra K. 1.299 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Müşteri Temsilcisi31 Ekim 2014

  Merhaba Sayın Kurt, Gönderınız bugun dagıtımda gun içi adresınıze ugrama yapılacaktır. saygılarımla.

 • Kuryenet Müşteri Temsilcisi30 Ekim 2014

  Merhaba Sayın Kurt, İletmiş olduğunuz takip numarasında 2 soy isim bulunmasından gönderinize ulaşılamamış olup kartınızın teslimatı için bölgemiz bilgilendirma sağlanmıştır. tarafınızdan randevu alınarak teslimatınız sağlanacaktır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

 • Esra K.30 Ekim 2014

  Eğer adıma ilgili bir gönderi bulunmuyorsa bankam tarafından bana verilen 3400295019119 takip numaralı gönderi kime ait olabilir acaba? 4449393'ü arayıp bu takip numarasını verdiğimde 3 kez bugün kartınız dağıtımda akşama kadar ulaşır demelerinin sebebi ne o zaman?

 • Kuryenet Müşteri Temsilcisi30 Ekim 2014

  Merhaba Sayın Kurt, Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön