01 Şubat 2014

Kuryenet Kredi Kartı Teslimatı Yapmıyor!

Yaklaşık 1.5 ay önce bankam tarafından Kuryenet'e teslim edilmiş olan eşime ait olan kendi kredi kartımın ek kartı tarafımıza teslim edilmemiştir. Bu süreçte onlarca kez banka ve kurye şirketiyle görüşme yaptık. Bankadan adres doğrulunu teyit ettik.

Eşimde kurye şirketini alıcı olarak aradı ve görüştü. Geldik yoktunuz gibi gerçek dışı beyanlar verildi. Benim asıl anlamadım işini yapan banka bu firmayla çalışarak neden kendi müşterisini mağdur ettiriyor.

Diyorum bankada karşıma çıkan görevliye diyelim bu kredi kartına aylık harcama miktarı sözü verdimdi. Elimde olmayan kartla harcama yapamayacağıma göre ne olacaktı. Eşime ait kartı iptal ettirdim bankadan netice olarak.

Doğan 41 Okunma

Cevaplar

  • Doğan 03 Şubat 2014

    şikayet var sitesi olarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkürlerimi sunarım.sizin gösterdiniz ilginin yüzde birini kuryenet göstermiş olsa zaten sorun olmazdı.tüketici hakları adına yapmış oldunuz hizmet son derece takdire şayandır.

  • Kuryenet Temsilcisi03 Şubat 2014

    Merhaba Sayın PEHLIVAN; İlgili gönderi için yaşanan olumsuzluktan dolayı acnetmiz adına özür dileriz.Söz konusu kartınızIn K.KARABEKİR Şubeye teslimatı sağlanmıştır. Saygılar...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön