20 Eylül 2013

Kuryenet Kendi Sistemlerinde Güncelleme Yapamıyorlarmış!

Kurye sayfalarınıza adresimin yanlış kaydedilmesinden dolayı mağduriyet yaşamaktayım. Bankada güncel olan adresim nasıl olursa sizn sisteminizde saçmasapn yazılabilir. Bu da tamam bankadan arayıp sizdeki adresi güncelledim hala hatalı gözükmekte. Siz kendi sisteminiz üzerinden nasıl adresi güncelleyemiyorsunuz? Şaşırılacak konu. Kendi sistemine müdahale edemeyen bir şirketsiniz.

Israrla bugün elime ulaşması gerektiğini yıllık izne çıkacağımı belirttiğim halde bana hala en erken yarın ulaşır adres güncellemeniz 24 saatte yansır bize deniliyor. Kaç hafta uğraşmam gerekiyor 1 kartın gelebilmesi için? Ayrıca sayfanızda gönderi sorgulama bölümünü çalışmıyor çağrı merk. aramak zorunda olmak vakit kaybı.

Gamze 116 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi23 Eylül 2013

    Merhaba Sayın Aslan, Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön