Gürol Ş. Teşekkür Mesajı

bugün kartlarımın her ikisi de tarafıma teslim edildi.

Kuryenet Kartlarım Bir Türlü Bana Ulaşmıyor!

Gürol Ş. |

Akbank'tan çıkarttığım iki adet kredi kartım elime bir türlü ulaşmıyor. Akbank ile yaptığım görüşme sonucunda bir tanesinin adres yanlış olduğu için ulaştırılamadığını söyledi. Buna rağmen yaklaşık 5 gün öncesinde banka kartımın aynı adrese gönderildiğini ve elime ulaştığını belirttiğimde Kuryenet'le irtibata geçerek acil olarak kartımın iletilmesini söyleyeceklerini bildirdiler.

Bu görüşmenin üzerinden bir hafta geçmesine rağmen bana ulaşmış bir şey yok. Bu kadar yavaş bir hizmet anlayışını, bir kurye firmasının nasıl benimseyebildiğini anlamak çok güç. Kartlarımın bir an önce tarafıma iletilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Adrese Gitmeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gürol Ş.
  31 Temmuz
  14:55

  bugün kartlarımın her ikisi de tarafıma teslim edildi.

 • Gürol Ş.
  31 Temmuz
  10:39

  Nasıl kayıt bulunmuyor acaba 10 gün önce telefonla ulaşıp sorduğumda takibi sağlayabilmiştiniz. Umarım kartlar "en kısa" zamanda elime geçmiş olur.

 • 30 Temmuz
  11:16

  Merhaba Sayın Şenkal,

  3400263403377 nolu kartınız sistemlerimizde kayıtlı. fakat diğer gönderinize ait herhangi bir kayıt bulunmamaktadır. En kısa sürede randevulu olarak teslimat sağlanacaktır.
  Saygılar

 • 26 Temmuz
  16:50

  Merhaba Sayın Şenkal,

  Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri