Kuryenet Kartımı Teslim Etmiyor!

Turgut D. |

Garanti Bankası'ndan kredi kartı talebimi yaptım. Temmuz 18'de Kuryenet'e verildiği iletildi. Ayın 22/ 23'ünden bu yana bir Garanti Bankası'nı bir Kuryenet'i arıyorum. Kuryenet yetkilileri geçen cuma pazartesi kartınız teslim edilecek dedi, pazartesi geçti. Pazartesi tekrar aradım salı günü mutlaka gelecek dedi ama yetkililerden bir tanesi ağzından kaçırdı "Sapanca tarafında bulunduğunuz bölgeye sevkiyat olmadığı için dağıtıma veremedik". Yani anlayacağınız bulunduğum bölgeden bir kaç kişi daha kredi kartı almazsa anlayacağınız kredi kartım gelmeyecek.Konuşmaların tümü kayıtlıdır.

Etiketler :

Geç Teslimat Şube Personel Davranışı Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgut D.
  04 Ağustos
  01:10

  Sn.Yetkili
  Takip no: 231960019598 dir
  01 ağustos günü Garanti bankası yetkilisi aracılığı ile kartımın durumunu öğrenmesini istedim. Kurye net dağıtıcısı güya 30 Ağustos günü saat 18:00 de şirketime gelip teslimatta bulunmak istemiş ancak kapı güvenliğinden kurye netin gelip gelmediğini sorduğumda herhangi bir kurye net yekilisinin gelmediğini ve kapı kayıtlarında ve güvenlik kayıtlarında rastlamadım. Ardından kuryet net merkezinden 5 ağustos günü mutlaka kartın teslim edileceğini iletmişler Bakalım 5 ağustos günü gelecekler mi yoksa gelmedikleri halde geldik diyecekler mi merakla bekliyorum. Geldiklerinde mutlaka bana cep telefonumdan ulaşacaklarını belirtiyorlar madem 30 ağustos günü kartı teslim için gelmişler neden kapı giriş kayıtlarında kurye net girişi gözükmüyor. neden telefonumdan aramadılar telefonumu kurye net müşteri hizmetlerine iletmeme rağmen
  saygılarımla
  Turgut Ali Develi

 • 02 Ağustos
  14:51

  Merhaba Sayın Develi,

  Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri