Kuryenet Kartımı Teslim Etmiyor!

Hamza D. |

Ağustos ayında Garanti Bankası tarafından Kuryenet'e verilen kredi kartım 17 Aralık 2013 itibariyle hala teslim edilmemiştir. 4449393 ile yaptığım telefon görüşmesinde ağustos ayında kartımın evime ve iş yerime getirildiği, fakat bana ulaşılamadığını söylemiştir.

Beni adresimde bulamayan kurye(ler), tarafıma bir telefon açmayı çok görmüş ve kartı bankaya teslim etmiştir. Son olarak Garanti Bankası'ndan tekrar kartımın çıkarılmasını talep edip 16 ve 17 Aralıkta Kuryenet'e acil gönderilmesi gerektiğini belirtmeme rağmen kartım hala teslim edilmemiştir. (Dağıtımda diyorlar)

Aciliyetin nedeni 20 Aralıkta şehir dışına çıkacak olmam (Kuryenet'e söyledim).

Gönderi No:233350025482

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ocak
  13:31

  Merhaba Sayın Dak,

  Teslimat kurallarına uygun olarak 19/12/2013 tarihinde gönderiniz şahsınıza teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız.
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • Hamza D.
  22 Aralık
  15:00

  Garanti Bankası tarafından şubeye yönlendirilen gönderi, bir önceki kayıtlı adresime teslim edilmiştir. Süreç içinde Kuryenet firmasının internet sitesinden sorgulama yapamadığımı belirteyim. İlgili kuryenin kartımı bana şans eseri teslim ettiğini düşünüyorum.

 • 18 Aralık
  17:45

  Sayın Dak,

  Gönderinizin teslimat sürecinde yaşanan sıkıntı nedeniyle sizden özür dileriz. Acentemize kart bilgisi iletildi tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Saygılar..

 • Hamza D.
  18 Aralık
  10:20

  Bugün tekrar aradığımda adreste bulunmadım iddia edilmiştir. Tuzla ile ilgilenen kurye(ler) hakkında işlem yapmanızı talep ediyorum.