Kuryenet Kartımı Getirmiyor.

Mehmet K. |

Ayın 19'una eve uğrandı yazmışlar siteye ama uğramadılar. 20'sinde aradım 21'inde size ulaştıracağız dediler ve ne arayan ne de gelen var. Ondan sonra 21 inde tekrar aradım en yakın 22 sinde dağıtım var tuzla bölgesinde dediler yarın göndereceğiz dediler. 22'si oldu Kuryenet tuzla acentesi aradı evde misiniz müsait misiniz bugün göndereceğiz dediler ve ne arayan ne soran vardı 23'ü yani bugün aradım sabah bugüne verilmiş size randevu dediler bugün tuzla acentesi sizi arayıp gönderecekler dediler ve hala gelen yok kartta bana acil lazım yarın mac olduğu için bu gidişle büyük sıkıntı olacak. Gönderi no:606*****.

Etiketler :

Adrese Gitmeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet K.
  23 Eylül
  20:02

  Ya hocam bırakın ben böyle yalanci sahte bir kurum görmedim sizi BES kere aradım bugün getircez size özel kuryeyle dediniz getirmediniz getireceginiz yok gibi yasal yollara basvurmam gerekiyor sanırım almak için kartımı

 • 23 Eylül
  17:07

  Merhaba Mehmet bey,
  Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz.

  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet

 • Mehmet K.
  23 Eylül
  14:19

  Kart bugün kesinlikle bana ulaşmalı