Kuryenet Kartımı Getirmiyor...

Mustafa Ö. |

Bir bankadan kredi kartı talebinde bulundum. Telefonuma kredi kartımın 7 gün için de tarafıma iletilen takip numarası ile Kuryenet'e verildiğini ifade eden bir SMS aldım. Fakat bulunduğum Bursa/Nilüfer (ödünlük) 1.5 km uzaklıkta olan bir Kuryenet şubesinden (Bursa/Beşevler) kargo bana 3 günde ulaşamadı. Belirtilen 444 hatlı telefon numarasını aradığımda ikamet ettiğim ilçedeki kendi şubelerine (Bursa/Beşevler şubesi) geliyor fakat ilgili kargo hemen hemen her gün dağıtıma çıkıp tekrar kendi şubelerine geri gönderiyorlar.

Durumun aciliyetini belirten yaklaşık 4 kez telefon açtım. İlgili şubenin tarafıma dönüş yapması için kendi yetkilileri aracılığıyla not bıraktım en azından getiremiyorsanız, ben gelip alayım diye ama 1 kez bile geri dönüş alamadım. Ben bu kadar laubali bir çalışma sistemi görmedim. Madem çalışanlarınıza söz geçiremiyorsanız bırakın insanları bari mağdur etmeyin.

Etiketler :

Geç Teslimat Teslim Eden Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Temmuz
  15:29

  merhaba,
  gönderiniz 16/07/2016 tarihinde şahsınıza teslimatı sağlanmıştır
  bilg
  syg

 • 18 Temmuz
  15:28

  Merhaba Sayın Ö.,

  konu hakkında acente ve kurye uyarılmış oolup denetime alınmıştır. konu gönderinizin teslilamtı için sizi arayarak randevulu teslimatı sağlanacaktır
  bilg
  syg