26 Ağustos 2013

Kuryenet Kartıma Ulaşamıyorum!

Kuryenet tarafından evime ulaştırılması gereken kredi kartım için bankayı arıyorum. Kuryede olduğunu söylüyorlar, kurye firmasının tek ulaşım numarası var bölgelerdeki acentelerinin numaralarını bulamıyorsunuz kesinlikle, o mevcut numarayı arıyorum eve geldiklerini fakat kimsenin olmadığını söylüyorlar(oysaki evde her zaman birisi var) Neyse telefondaki arkadaşa şehir dışına çıkmam gerektiğini söylüyorum.

Bana bir sonraki gün evde olmamı saat 09 ile akşam 18 saatleri arasında geleceklerini söyleyip randevu veriyor, ne oldu dersiniz? Ogün akşam 18, 30'a kadar evde bekliyorum. Bütün işlerimi bırakarak, gelen yok, şaka gibi.

Elvan 46 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Merhaba Sayın Balcı, Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa 29/08/2013 de adresinize yeniden çıkış yapılacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön