Kuryenet Kartım Teslim Edilmedi!

Davut Ö. |

Garanti Bankası tarafından 23.06.2013 tarihinde aldığım bir mail e göre kart başvurumun onaylandığını ve tarafıma iletilmek üzere kuryeye teslim edildiğini öğrendim. Aradan bir hafta geçmesine rağmen kartım elime ulaşmadı. Bankaya gittim ve sordum. elime bir takip numarası ve kuryeyi dağıtan elemanın cep numarasını verdiler. Aradım yarın size döneceğiz dendi. Yarın oldu arayan olmayınca tekrar aradım kartın ellerinde olmadığını söylediler.

Bankaya gidiyorum kuryede olduğunu söylüyorlar. Kuryeyi arıyorum olmadığını söylüyorlar. Bu nasıl bir sorumsuzluktur Kuryenet? Ne zaman gelecek benim kartım? Elimdeki numara ile internetten de takip yapamıyorum.Aradığınız gönderi bulunamadı diyor.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  15:11

  Sayın Özer,
  Gönderiniz tarafımıza 04/06/2013 tarihinde ulaşmış. 07/06/2013 tarihinde tarafınıza teslim edilmiştir.
  Teslimatınız da gecikme bulunmamaktadır.
  Saygılar.

 • Davut Ö.
  07 Haziran
  09:37

  Kuryenet isimli kurye firması. Sana sesleniyorum. Bu milleti bu kadar mağdur etmeye ne hakkınız var.! Bir firmanın google a ismini yazdığın zaman firmanın web sitesi ve firmayla ilgili güzel haberlerin çıkması gerekir insanların karşısına. Ama Kuryenet yazınca hep şikayetler çıkıyor. Böyle bişey olabilir mi arkadaş! Yaptığınız işi doğru düzgün yapın. Müşteri hizmetlerini arıyorsun olmuyor. Dağıtım elemanını arıyorsun olmuyor. Ne yapmamız gerekiyor peki? Yapamıyorsanız bırakın bu işi. İnsanlardan neden beddua alıyorsunuz. Millete bi kastınız mı var. Milletin suçu ne? İmza toplayıp şikayette bulunmayı düşünüyorum. Mağdur olduk ve halen olmaya da devam ediyoruz sizin yüzünüzden. LÜTFEN !