Kuryenet Kartım Hala Elime Ulaşmadı!

Zulfıkar Ç. |

17 aralık 214 tarihinde bankadan kartımın kuryeye verildiğini belirten mesajı aldım. Bankamı aradım ve adres güncellemesini yaptım. Bankadaki müşteri temsilcisi 3-10 iş günü içinde kartımın tarafıma ulaşacağı bilgisini verdi. Bende 3 günden sonra Kuryenet'i 4449393 no.lu telefonu arayıp bilgi almaya başladım.

Bana kartımın Beylikdüzü şubesinde olduğu söylendi iş adresimi güncellediğim için iş adresime gelmesini talep ettim. Kısacası aradan bir hafta geçmesine rağmen gelmedi. Müşteri temsilcisini aradım randevu oluşturuluyor ama gelen yok ertesi günü yine aynı bu şekilde 3-4 defa tekrarlıyor. Bugün 8 Ocak 2015 aradan gecen onca zamana ve bu sürede defalarca aramama rağmen kartım hala gelmedi.

Etiketler :

Geç Teslimat Teslim Eden Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  16:39

  Merhaba Sayın CAYLAK,

  Konu kartını merkezimizdedir ilgili acente sevkinin ardından YAKUPLU BUYUKCEKMECE ISTANBUL adresinize yönlendirilecektir.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • Zulfıkar Ç.
  09 Ocak
  16:09

  Kartım bugünde gelmedi. 10 Ocak 2015 tarihinde de gelmemesi durumunda kartımı bankaya iade edip gerekli haklarımı başlatacağımı bilgilerinize sunarım.

 • 09 Ocak
  13:13

  SAYIN CAYLAK,

  Gönderinizin teslimat sürecinde yaşanan sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Kart bilginiz acentemize iletildi en kısa sürede randevulu teslmatı sağlanacaltır.

  Saygılarımızla..