09 Ocak 2015

Kuryenet Kartım Hala Elime Ulaşmadı!

17 aralık 214 tarihinde bankadan kartımın kuryeye verildiğini belirten mesajı aldım. Bankamı aradım ve adres güncellemesini yaptım. Bankadaki müşteri temsilcisi 3-10 iş günü içinde kartımın tarafıma ulaşacağı bilgisini verdi. Bende 3 günden sonra Kuryenet'i 4449393 no.lu telefonu arayıp bilgi almaya başladım.

Bana kartımın Beylikdüzü şubesinde olduğu söylendi iş adresimi güncellediğim için iş adresime gelmesini talep ettim. Kısacası aradan bir hafta geçmesine rağmen gelmedi. Müşteri temsilcisini aradım randevu oluşturuluyor ama gelen yok ertesi günü yine aynı bu şekilde 3-4 defa tekrarlıyor. Bugün 8 Ocak 2015 aradan gecen onca zamana ve bu sürede defalarca aramama rağmen kartım hala gelmedi.

Zulfıkar 129 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi15 Ocak 2015

    Merhaba Sayın CAYLAK, Konu kartını merkezimizdedir ilgili acente sevkinin ardından YAKUPLU BUYUKCEKMECE ISTANBUL adresinize yönlendirilecektir. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

  • Zulfıkar 09 Ocak 2015

    Kartım bugünde gelmedi. 10 Ocak 2015 tarihinde de gelmemesi durumunda kartımı bankaya iade edip gerekli haklarımı başlatacağımı bilgilerinize sunarım.

  • Kuryenet Temsilcisi09 Ocak 2015

    SAYIN CAYLAK, Gönderinizin teslimat sürecinde yaşanan sıkıntıdan dolayı özür dileriz. Kart bilginiz acentemize iletildi en kısa sürede randevulu teslmatı sağlanacaltır. Saygılarımızla..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön