30 Eylül 2016

Kuryenet Karta El Konmuş!

Yaklaşık 2 haftadır Garanti Bankası'nda aldığım kredi kartım gelmedi. Çarşamba günü aradığımda "perşembe müsaitseniz gelecek diye not alındı" dedi çağrı merkezindeki arkadaş. Fakat evde gün boyu beklenmeme rağmen gelen giden yok kart gelecek diye Üniversite ders seçimlerime gitmedim, üstelik yalan bilgi girerek ev adresinde yoktu deniyor buna bir son verin artık.
Eğer kartım 30.09.2016 tarihinde gelmezse karta ihtiyacım olmayacak ve iptal ettireceğim kartı da artık kurye çalışanları bankaya geri gönderir. Yarın kartımı getirmezseniz hiç gelmeden transit bir şekilde kartı aldığı yere geri götürsün.

Sergen 191 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi03 Ekim 2016

  Merhaba Sergen Bey Konu kartınız bugün tarafınıza mutlaka teslim edilecektir.Acenteye ilgili uyarı ve ceza işlemi uygulanmıştır. Sayg.

 • Sergen01 Ekim 2016

  Siz nesiniz ya? Yandaş firma, hayali şirket ya da parayı legale mi dönüştürüyosunuz? Tek şubesi olan firma ne enteresan hiçbir şubenin telefonu yok adres yok. Ofise doldur 20 tane çalışan müşteri temsilcisi diye telefona baksın, şubeniz yok şubeniz kimi kandırıyorsunuz peşine düşeceğim bunun ve bu firma kime ait nedir ne değildir sosyal medyada adınızı kalın harflerle reklam yapacağım. Belkide o balon şirketlerden biri de sizsinizdir.

 • Sergen01 Ekim 2016

  Merhaba defalarca aranması ve telefon da söz verilmesine rağmen en son bugün gelecek denen kart gelmedi. İnternette şikayetlere bakıyorum hep sizin firma kimseye gitmiyorsa kartlar bu çalışanlar nerede? İkincisi telefonda dalga geçer gibi konuşulması bulunduğunuz bölgede şube sizi arayavak denildiği halde aramamaları? 2 sık karşıma çıkıyor. 1 firma çalışanları salla baş ve yetkililerden habersiz yatıyo merkezi yanlış bilgilendiriyo. 2. Firma hayali şube varmış gibi gösterip aslında ana merkezden dağıtım yapıyor. Dost dediğim çok yakın arkadaşımın 1 milyona yakın takipçisi var sizi sosyal medyaya taşısam zaten çok fazla Şikayetvar öyle mi anlasıcaz sizinle?

 • Sergen30 Eylül 2016

  01.10.2016 tarihinde Saat 12.00 a kadar getireceklerini belirttiler kesinlikle elinize ulaşacak denildi. Bekleyeceğim

 • Kuryenet Temsilcisi30 Eylül 2016

  Sayın Sergen Bey, Kartınızın teslimatıyla ilgili acentemiz bilgilendirilmiş olup randevu talebiniz için tarafınıza dönüş sağlanacaktır.Bilgilerinize.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön