Kuryenet Kart Teslimi Sıkıntısı...

Ömür Selin A. |

5 eylül'den beri kart teslimatı bekliyorum. Önce adresime geldi, teslim edilmedi, adres teyidi yaptım, ikinci gelişlerinde kurye telefon açtı cevap veremedim. Kendisine dönüş yapınca meşgule düşürdü ve bir daha dönmedi. Ertesi gün bana sormadan onayım alınmadan ellerinde adresim bulunan başka bir ile gönderim yaptılar. 9 Eylül'de operasyon geçireceğim için acil olması gerektiğini söyledim. Bayram sonrası 16 Eylül'de randevu ile elime ulaştıracaklarını söylediler. Şimdi ise bir daha ki haftaya kaldığını söylüyorlar. Ne görevli kuryelerinden verim alınabiliyor ne de şahsi olarak ilgileneceğini söyleyen müşteri hizmetlerinden.

Etiketler :

Adrese Gitmeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  09:43

  Merhaba selin Hanım;
  konu gönderinizn kargoda bu hafta içi istanbul adresinize en kısa sürede randevulu teslimatınız sağlancaktır.
  saygılarımla

 • Ömür Selin A.
  18 Eylül
  14:20

  Trabzon'a onayım olmadan gönderim yapilmis olup, müşteri hizmetleriniz bayram sonrası cuma günü elimde olacagini iletmisti. Simdi de bir dahaki hafta deniliyor. Hakkinizdaki şikayetler hep ayni. Aylarca kart teslimi yapmiyorsunuz. Insanlari oynatiyorsunuz. Kuryeleriniz Allah'a emanet

 • 16 Eylül
  17:45

  Merhaba Selın Hanım;

  İlgili gönderiniz Trabzon adresinize uğramaış fakat tarafınıza ulaşılamamıştır,İstanbul adresinize gönderilmek üzere kargoya verilmiştir.En kısa sürede tarafınza teslim edilecektir.


  saygılarımla.