02 Nisan 2014

Kuryenet Kargonun Gecikmesi

Yaklaşık 1 haftadan beri kargomu bekliyorum. İlk aramamda ertesi güne elinizde olucak denildi gelmedi tekrar aradım yine ertesi güne elinizde olur o bölgede dağıtım yeri yokmuş (o bölge dediği de İstanbul'un göbeği Atatürk Havalimanın karşısı Basın Ekspress yolunda) hala kargomu bekliyorum.

Salih 266 Okunma

Cevaplar

  • Salih03 Nisan 2014

    Şikayeti yazığımdan sonra kuryenet tarafından arandım . 03.04.2014 tarihinde kuryeniz kesin gelecek dendi. Telefonda emin misiniz kesin mi diye sorduğum halde kesin diyerek telefonu kapattık. Saat 3 olmuş hala ne gelen var ne giden . Hiç mi utanmıyorsunuz yüzlerde şikayet mesajlara tamam almışsın bütün bankaların kargolarını bari layıgı ile yap yaparmıyorsun yapana devret .2014 yılındayız hala bahanelere girerek insanları oyalama yazık günah.Aslında suç sizde de değil anlaşma yapan bankalarda kart bastırıp yolluyor müşterisine zamanında ulaşmış mı ulaşmamış mı ilgilenmiyor.E-maile kartın ekstresi gelmiş şaka gibi daha ortada kart yok .

  • Kuryenet Temsilcisi02 Nisan 2014

    Sayın AKAN; İnsan faktörü nedeniyle nadiren de olsa istenmeyen durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Gönderinizin teslimatında yaşanan problemden dolayı acentemiz adına özür dileriz. Konu hakkında acentemize gerekli uyarılar yapılmıştır. Gönderiniz 03/02/14 tarihinde adresinize gönderilecektir. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, lütfen başka bir tarih belirleyerek aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön