Kuryenet Kargom Hala Gelmedi ve Oyalamaya Devam Ediyor!

Muhammed M. |

Kuryenet Yetkilileri;29 Temmuz'da Vakıfbank Kredi kartım sizin firmamınıza gönderildi. Bana teslim edilmesi için."44" gündür bekliyorum ve bana yanlış bilgi söyleniyor. En son bu hafta içinde Kuryenet iletişim merkeziyle yaptığım görüşmede bana en geç perşembe gelecekleri söylemişlerdi ama bugün aradım . Bana kargomun gene genel merkeze doğru yola çıktığı söylendi. Bütün ses kayıtları elinizde bana yanlış bilgi söylüyorsunuz, açın inceleyin.

Böyle bir iş prensibi olamaz. Kargom en kısa sürede elime geçmezse hukuki işlemleri başlatacağım. Bir daha Kuryenet veya Kuryenet'te çalışan hiç bir firmayla çalışmayacağım "Yetkililerin bu duruma bir an önce çözüm bulmalarını rica ediyorum" 44 gün ne demek biraz anlayış.

Etiketler :

Adrese Gitmeme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed M.
  16 Eylül
  16:09

  Mailime cevap vereli 3 Gün oldu ama hala kargom acente değişikliğine uğruyor net çözümleriniz yok 46 gündür bekliyorum ben biraz anlayış lütfen.....

 • 13 Eylül
  16:36

  Sayın Mollahüseyinoğlu,

  Kartınızdaki gecikmeden dolayı bölgemiz adına sizden özür dileriz. kartınız en kısa sürede adresinize randevulu olarak teslim edilecektir.
  Saygılar.