28 Ağustos 2013

Kuryenet Kargom Günlerdir Gelmedi!

Kuryenet. Aradım bana cuma günü geleceklerini söylediler ama ne gelen var ne giden. Salı günü tekrardan arıyorum ama bana devamlı acente değişikliğinden dolayı gecikme olduğu söyleniyor bu kadar umursamazlık olamaz vede bahaneleri de sistemimizde bir çok adresiniz olduğu için olduğu söylenmekte bir çok denilen sadece iki adres ve de bana telefon ile irtabata geçebilirlerdi Ve de ayrıca ben en azından sizin getirebileceğiniz yok ben gidip alayım dedim ama acentelerde elden teslim vermiyorlarmış.

Çok profesyonelsiniz. Ben kendi işimi de ona göre ayarlıyorum. Benim bütün işlerim aksadı. Böyle bir iş prensibi olamaz. Müşteri Memnuniyeti kesinlikle sıfır.

Muhammed 70 Okunma

Cevaplar

 • Muhammed05 Eylül 2013

  Gerçekten şaka gibi arıyorum bir gün güngören şubesinde ertesi gün fatih ertesi gün genel merkezde aradan iki gün sonra aradığımda bana dahaden genel merkeze gelmekdiğini söylüyorlar hizmet anlayışı bu olamaz 28 Ağustos 2013 'de şikayetimi bildirdim ama bana telefonla dönüş bile yapılmadı aradan 7 gün geçti ve hala bilenmezlik içinde devam ediyor kargomun akıbeti. Ofise tıkılıp kaldım bir yere gidemiyorum benden başkasına temlim edilemediği için buna kimsenin hakkı yok ben günlerdir haftalardır kargo beklemek zorunda değilim ve de birdaha kuryenet ile veya kuryenetle çalışan hiç bir firmayla çalışmayacağım çünkü benim zamanım değerli herkes gibi benim zamanımı almaya kimsenin hakkı yok.

 • Muhammed05 Eylül 2013

  Umursayan yok benim işlerim aksıyor umursayan yok...!

 • Muhammed02 Eylül 2013

  vTekrar aradım 31 Ağustos'ta geliceklerini söylediler ama gelmediler yine!!Tekrar aradım 31 Ağustos'ta geliceklerini söylediler ama gelmediler yine!!Tekrar aradım 31 Ağustos'ta geliceklerini söylediler ama gelmediler yine!!Tekrar aradım 31 Ağustos'ta geliceklerini söylediler ama gelmediler yine!!Tekrar aradım 31 Ağustos'ta geliceklerini söylediler ama gelmediler yine!!Tekrar aradım 31 Ağustos'ta geliceklerini söylediler ama gelmediler yine!!Tekrar aradım 31 Ağustos'ta geliceklerini söylediler ama gelmediler yine!!Tekrar aradım 31 Ağustos'ta geliceklerini söylediler ama gelmediler yine!!Tekrar aradım 31 Ağustos'ta geliceklerini söylediler ama gelmediler yine!!

 • Muhammed31 Ağustos 2013

  Hala gelen giden yok lütfen ama lütfen!...

 • Kuryenet Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Sayın M. , Kart teslimatınız için bölgemiz bilgilendirildi. En kısa sürede adresinize randevulu olarak teslimat sağlanacaktır. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön