17 Eylül 2013

Kuryenet İstenmeyen Kartı Işık Hızında Gelirken İstenilen Kart Gelmiyor!

3 Eylül günü Akbank kredi kartımın kaybolduğunu bildirerek yeni kart talebinde bulundum. Bugün 17 Eylül ve kartım halen yok. 13 Eylül saat 11.35de kuryeneti 4449393den aradım. 3400266124811 işlem numaralı kartımın 5 Eylül de Kuryenet merkezine ulaştığını söylediler. Peki 8 gündür neden gelmedi diye sordum. İşlemlerinin tamamlandığı için dendi. Yarına randevu verelim dendi.

Yani ben aramasaydım işlemleri hala tamamlanamayacaktı. İstenmeyen kartları 3 defa 4 defa kapınıza kadar getiren Kuryenet istenilen kartları ise aramadan getirmiyorlar. Daha doğrusu şu ana kadar kart gelmediğine göre getirmiyorlar bile.

Şimdi Sikayetvar.com'a yazdığım için adam yerine koyup aramak isteyecekler. Çok yazık.

Okan 47 Okunma

Cevaplar

 • Kuryenet Temsilcisi27 Eylül 2013

  Sayın Bölükbaşı, Kartınız bankanız tarafından ıade istendiği için işlem yapılamamaktadır. bankanız ile görüşmenizi rica ederiz. Saygılar.

 • Okan21 Eylül 2013

  15 günden fazla beni bekletip mağdur duruma düşüren Kuryenet dalga geçer gibi ben kartımı iptal ettirdikten bir gün sonra kartı ayağıma kadar getirdi. Daha önce neredeydiniz? Gene dalga geçer gibi kart banka tarafından iade isteniyor diyorlar. O kart için banka 5 tl ücret aldı, fiziken bana ait bir plastik parçasını banka ne hakla geri isteyebilir? Kuryenet acaba buna da dahiyane bir bahane uydurabilecek mi?

 • Okan19 Eylül 2013

  Sayın Kuryenet, bugun saat 14.30 civarında elemanınız kartı getirdi, ben imha ettim, imza atmadım. Çünkü kartı dün zaten iptal etmiştim. Siz bu kadar zaman kartı getirmediğiniz için Akbank'ı suçlayarak kartımı iptal ettirdim. Sizden halen şikayetçiyim. Akbank'dan ayrıca şikayetçiğim sizinle çalıştıkları için.

 • Okan19 Eylül 2013

  Kuryenet isteseydi bir gün içinde kartımı ulaştırırdı. İstanbul'da oturuyorum kart burada basılıyor. 15 günden fazla beni bekleterek mağdur ettiler. Sadece tek kredi kartı kullanıyorum, tüm ekonomikk dengelerimi bozdular. Bundan sonra kredi kartı da kullanmayacağım.

 • Kuryenet Temsilcisi19 Eylül 2013

  Sayın Bölükbaşı, Kartınız bankanız tarafından ıade istendiği için işlem yapılamamaktadır. bankanız ile görüşmenizi rica ederiz. Saygılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön