20 Haziran 2013

Kuryenet İşini Yapmıyor ve Müşteriyi Uğraştırıyor!

Kuryenet müşterinin yapıcı çözüm önerilerini asla duymak bile istemeyen, kısacası neden böyle bir işi yaptığı belli olmayan bir dağıtım firması. Varsa dağıtım planlama, müşteri hizmetleri, satış yönetimi bu durumlara nasıl doğru düzenlemiyor?Daha önemlisi bütün bu şikayetlerden firma sahibi veya yönetim kurulunun hiç değilse bir ferdi nasıl habersiz? Haydi bilgi verilmiyor, hiç mi kendisi/leri merak etmiyorlar? Cevaplarını vermemekten yana bir tutumu devam ettiren Kuryenet'ten ben de kartımı bir türlü teslim alamamaktan şikayetçiyim.

Bütün bu şikayetlerden bankaların hiç mi haberi yok? Olayın farkında iseler neden Kuryenet ile çalışmaya devam ediyorlar? Anlamak mümkün değil.

Nurgün 34 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi24 Haziran 2013

    Merhaba Sayın SERIM, Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

  • Nurgün24 Haziran 2013

    Şikayetimi Kuryenet'e ilettiniz, yayınladınız. Teşekkür ederim. Konuyu size açmadan, şikayet yazmadan önce çok kere görüşmem sonuçsuz kaldığı için size yazmıştım. Sizin şikayeti kendilerine aktarımınız üzerine olsa gerek, beni arayarak bugün teslimatın tarafıma yapılacağı bilgisini verdiler. Maalesef bu saat itibariyle sistemsizliklerini, sorumsuz ve disiplinsiz olduklarını bir kez daha ispat etmeyi tercih ederek teslimatı gerçekleştirmediler. Kısacası ısrar ve inatla kendileri için yapılmış ve yapılacak tüm olumsuz ve çirkin yaklaşımı hak ettiklerini de ispatlıyorlar. Sanıyorum " İşi bileceksin, işe gitmeyeceksin. Nereden geliyorsun dediklerinde 'işten geliyorum' diyeceksin" diyorlar.

  • Nurgün22 Haziran 2013

    Nedeni biraz önce yazdığım şikayetimdir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön