01 Nisan 2013

Kuryenet İşini Yapamayan Firma!

İşbankası'na kredi kartımın yenilenmesi için talimat verdim; en geç 10 gün içinde elinizde dediler, bir ay geçti ortada ses seda yok. Bankayı aradığımda kuryenin teslim etmesi gerekir dediler, kuryeyi aradım gündüz saatlerinde beni evde bulamamış benden başkasına da kartı vermeyeceklermiş. Buraya kadar güzel, iş adresime getirin dedim inşaat mühendisiyim şantiyede çalışıyorum. Şantiyeye teslimimiz yoktur diyorlar.

E nasıl olacak o zaman bu iş? Kuryenetin başarısızlığı yüzünden işimi gücümü bıraktım kartın peşinde koşuyorum. Kartla yapmam gereken ödemelerimi de yapamadım bir sürü zarar ettim kuryenet yüzünden. Buradan İşbankası'nı da kınıyorum, rezilliğin bu kadarını beklemezdim.

Halil 52 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi03 Nisan 2013

    Merhaba Sayın Arıcı, Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön