Kuryenet İletim Gelmedi!

Recep A. |

Aktif Bank' tan gelmesi gereken kredi kartım Kuryenet'e verilmiş olup bir türlü tarafıma ulaştırılamamıştır. Defalarca randevulaştığımız halde adreste bulunamadı denip ileti merkeze gönderilmiştir.

Adreste bekleyin gün içinde geleceğiz denmesine rağmen gelinmemiştir. 0507 61***92 no.lu telefon Kuryenet'in olup beni bu numaradan bir bayan arayıp randevulaştığımız halde iletim yine gelmemiş olup şu anda da bu numaraya ulaşamadığımı bu durumun Aktif Bank ve Kuryenet' in prestijine zarar verdiğini hatırlatır, iletimin derhal tarafıma ulaştırılmasını temenni ederim.

Etiketler :

Adrese Gitmeme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Haziran
  16:24

  Merhaba Sayın ATMACA,

  Tarafımızda adınıza ait her hangi bir kayıt/gönderi bulunmamaktadır. Gönderinizin hangi aşamada olduğu ile ilgili bankanız ile görüşebilirsiniz. Gönderiniz kuryeye verildiyse, hangi tarihte, hangi kurye firmasıyla adresinize ulaştırılacağı bilgisini detaylı olarak öğrenebilirsiniz.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet

 • Recep A.
  14 Haziran
  13:54

  Bana takip numarası hiç verilmedi. Randevulara uymayan sizlersiniz. Basit bir kargoyu beceriksizliğiniz yüzünden haftalarca alamadım... .İşinizi doğru yapın...

 • 03 Haziran
  14:27

  Sayın ATMACA;

  Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri