29 Ağustos 2013

Kuryenet İkinci Kez Kartımı Getirmiyor!

Ben böyle bir şeyle karşılaşmadım. Böyle bir şey duymadım ve görmedim. İlk kartım için 2 ay kargo bekledim. Her gün yarın gelecek dediler inanılır gibi değil şimdi yeni bir kart gelecek, dedim yandık bu Kuryenet gene bana işkence çektirecek ki tahmin ettiğim gibi oldu 232160022899 nolu kargom bir aydır yarın gelecek diye oyalıyorlar. Artık bu şirketin sahibi için aklımdan çok kötü şeyler geçti.

Bu şirkette çalışan insanlar böyle dürüst olmayan kişilere neden hizmet ediyor? Hepsi istifa etmeli bu insanlara iş yaptırılmamalı. Ben bunları ticaret odasına, bu işle ilgilenen devlet kurumlarına ve bütün bankalara şikayet edeceğim. Ben bu adamların peşini bırakmayacağım.

Ersan 33 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi04 Eylül 2013

    Merhaba Sayın Al, 03/09/2013 tarihinde gönderiniz şahsınıza teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız. Kuryenet Müşteri Hizmetleri

  • Ersan30 Ağustos 2013

    Ben böyle bir şeyle karşılaşmadım. Böyle bir şey duymadım ve görmedim. İlk kartım için 2 ay kargo bekledim. Her gün yarın gelecek dediler inanılır gibi değil şimdi yeni bir kart gelecek, dedim yandık bu Kuryenet gene bana işkence çektirecek ki tahmin ettiğim gibi oldu 232160022899 nolu kargom bir aydır yarın gelecek diye oyalıyorlar. Artık bu şirketin sahibi için aklımdan çok kötü şeyler geçti. Bu şirkette çalışan insanlar böyle dürüst olmayan kişilere neden hizmet ediyor? Hepsi istifa etmeli bu insanlara iş yaptırılmamalı. Ben bunları ticaret odasına, bu işle ilgilenen devlet kurumlarına ve bütün bankalara şikayet edeceğim. Ben bu adamların peşini bırakmayacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön