Kuryenet İki Aydır Teslimat Yapmadı!

Merve K. |

Takip no: 23190005417 . Garanti Bankası bankamatik kartımı yutmasından dolayı yeni kart istedim ama 2 aydır adresime ne bir kurye geldi ne not bırakıldı ne de arandım. Adresime geldiklerini söylüyorlar fakat kimse gelmedi. Dün aradım bütün çalışanları ezberlemiş gibi yarına herhangi bir problem olmazsa adrese uğrayacaklardır denildi. Hala gelen olmadığı için sabah tekrar arardım 5 te evden ayrılmam gerektiğini ve şehir dışına çıkacağımı uzun bir süre verdiğim adreste olamayacağımı söyledim.

Bana bugün dağıtıma çıkmamış deniyor ve bana en kısa zamanda kartı acil istediğim için geri dönüş yapılacağını söylediler ve hala arayacaklar. Bu şekilde beni eve bağlıyorsunuz böyle giderse yasal işlem yaptıracağım.

Etiketler :

Adrese Gitmeme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  15:57

  Merhaba Sayın kbdyı,

  Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri