15 Nisan 2013

Kuryenet Hizmet Kalitesi Komedisi!

5-4-2013 tarihinde Kuryenete verilen gönderim için 11-4-2013 tarihinde adrese uğruyorlar. İşte komedi burada başlıyor. Adreste olmadığım için teslim edilmiyor. Bu da güzel. Ne zaman teslim alabilirim diye 444 93 93 nolu telefonu arıyorum. Bana teslim edileceği günü söyleyebileceklerini ancak teslim saatini belli olmayacağını söylüyorlar.

Yani diyor ki sabah mesai saatinden mesai bitimine kadar ne zaman uğrayacağımız belli değil siz bekleyin. Vay beee benim de hiç isim yök zaten. Ancak hata Kuryenette değil onlara hizmet satan büyük firmalarda, bu kadar amatör bir firmayla neden çalışıyorlar anlayamadım.

Amet 60 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi15 Nisan 2013

    Merhaba Sayın Rüstem, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön