12 Eylül 2013

Kuryenet Hiç Tanımadığım Birisine Kartımı Teslim Etti!

Temmuz ayın başında YKB kartımı kaybettiğim için kartımı tekrar istedim. Bankadan adresinize gönderilmiştir mesajdan sonra olanlar oldu. Kuryenet'teki arkadaşlar öncelikle kartımı hiç tanımadığım birisine 1. derece akrabam diye imzalatıp kartımı teslim etmişler. Bu nasıl iş ahlakıdır. banka sizlere güvenerek karttı kötü insanların eline düşmesinde size teslim ediyor sizde hiç tanımadığım bir insana teslim edebiliyorsunuz.

Daha sonra tekrar arayıp eski kartımı iptal ederek, tekrar istiyorum. Bu seferde adres yetersiz diye tekrar geri gönderiliyor. Burası bir ofisi buraya haftada başka güvenilir işin ehli kuryelerden 5-6 kez geliyorlar. Hiç sorun olmadan adres bulunuyor. Şikayetim var.

Hasan 122 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi13 Eylül 2013

    Merhaba Sayın Karakoç, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön