08 Nisan 2013

Kuryenet HGS Kartı Teslimatında Sorun!

29 Mart Garanti Bankasından HGS için başvuru yaptım. Ertesi gün kontrol ettiğimde ürünün verildiği bilgisi vardı. 5 gün boyunca HGS elime ulaşmayınca 5 Nisan Cuma Bankamı arayıp bu durumu bildirdim. Bankamda bana HGS nin 30 Mart tarihinde kuryeye verildiğini söyledi. Kurye bilgilerimi ve numarasını verdi.

Kuryenet şirketiyle arayıp konuştum. Ürünümün Benim ilçe şubemde olduğunu, henüz dağıtıma çıkmadığını söyledi. Bende cumartesi boğazdan geçeceğimi ve ürünün nasıl olur da 5 gün boyunca bana ulaşamadığını sordum. Cevap yok!

Bana yarın (6 Nisan) için randevu yazdığını ve o gün HGSnin elime ulaşacağını söylediler. 6 Nisan akşama kadar bekledim ama elime ulaşmadı. Boğazdan geçmek zorundaydım. Ceza yedim!

Oğuzhan 175 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi10 Nisan 2013

    Merhaba Sayın Özelçi, Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa 11/04/2013 de adresinize yeniden çıkış yapılacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön