03 Ağustos 2013

Kuryenet Her Gün Kurye Bekliyorum!

Ben Kuryenet kadar ciddiyetsiz bir kurye firması görmedim. Her gün sabahın köründe işi gücü bırakıp 55563055725 takip nolu kredi kartımın dağıtıma çıktı mı diye soruyorum. Ben acil notunuzu alıyorum yarın elinizde olur diye sallıyorlar. İşi gücü bırakıp, kuryelerinin gelmesini bekliyorum. Halen de şu anda evde gelmelerini bekliyorum cumartesi günü. Müşteri temsilcileri dediğin kendilerini temsil etmekten yoksun.

Normal konuşuyorsun bir şey yok, bağıra çağıra konuşuyorsun bir şey yok. Buradaki yerinizden ben kendim alayım diyorum. Müşteri hizmeti gereği biz getiririz diyorlar. Sanki bir hizmet yapıyorlarmış gibi de. Sizden bir hizmet alamıyoruz ki ne getireceksiniz? Daha çok bekleriz çok.

Yasin 64 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi06 Ağustos 2013

    Merhaba Sayın ZENGİN, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön