13 Eylül 2013

Kuryenet Gönderimi 1 Aydır Teslim Etmedi!

16/08/2013 tarihinden itibaren gönderi geldi ellerinde tutuyorlar. Defaaten aramama rağmen sevk etmediler. Evde eşimi hapsettim gelip geri gitmesin diye, göndermediler. Şubeye gönderilsin oradan alayım dedim banka ile görüştüm sistemden mesaj telefonuma geldi gönderiniz şubeye gelecek şubeden alabilirsiniz diye, şube'ye de göndermediler.

Şubeyi arıyorum gönderi gelmedi deniyor. Sistemde şubeye teslim edilecek göründüğünü söylüyorlar. Kuryenet'i arıyorum bize sistemden talimat verilmesi gerekiyor deniyor. 13/09/2013 şuan itibarı ile telefonuma bankanın atmış olduğu mesaj düştü nedir Kuryenet'ten başka kurye yok mu.

Kemal 78 Okunma

Cevaplar

  • Kemal14 Eylül 2013

    cevap verildi densin diye 13/09/2013 tarih 16:52:42 de cevap verildi fakat bir gelişme yok tarafınıza gelen gönderide telefonum mevcut bir kere aranmadım gelen giden yok 1 aydır eşim evde gelecekler diye bekliyor fakat nafile hgs gönderisindede aynı sorunu yaşadım kurye nette kusur görmüyorum bankalarda başka kurye yok tek kurye netle çalışıyorlar onlarda insanlara kankusturuyor üçbinden fazla şikayet var arkadaş bunu görmezlermi yoksa bankalarda insanlara kankusturmak mı istiyor bilmiyorum.

  • Kuryenet Temsilcisi13 Eylül 2013

    Merhaba Sayın KAYA, Gönderinize sistemden ulaşabilmemiz için tam adınızı, bankanıza bildirdiğiniz açık adresi, varsa haber kağıdı üzerinde belirtilen gönderi takip numarasını ve size ulaşabileceğimiz irtibat telefonlarını iletmenizi rica ederiz. Sistemimizde aynı isme dair çok kayıt olduğundan, sizin gönderinizi seçebilmemiz için bu bilgilerinize ihtiyacımız vardır. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön