Kuryenet Geç Teslimat Yapıyor!

Çağtay H. |

08.07.2014 tarihinde adıma Gebze Tübitak'tan Giresun Gümrük Müdürlüğüne gönderilen gönderi karayolu taşıma yönetmeliği 43. madde 11. bendi uyarınca "yurtiçi gönderiler 3 gün içinde teslim edilir" hükmüne rağmen ve resmi iş akışımızı bu süreye ayarlamamıza rağmen 15/07 de görevli olmadığım bir tarihte gecikerek gelinmiş, resmi gönderi olmasına rağmen idare amirine de teslim edilmemiştir.

Gecikmenin yasal olarak firmadan kaynaklandığı defalarca müşteri temsilcisine iletilmiş ancak çözüm üretilmemiştir. Son olarak 04/08 tarihine randevu verilmiştir. Gecikme Ulaştırma Bakanlığı'na iletilerek ve firmanın yetki belgesine cezai yaptırım talep edilmiştir...

Etiketler :

Geç Teslimat Teslim Eden Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  14:16

  Merhaba Sayın Halaç,
  Kartınız bankanız tarafından tarafımıza verilmiş ve adres bölgesine ulaştırılması için ilgili acente gönderimi ve kargo süresi ile kart dağıtım süresinde tarafınıza gönderilmiş fakat ulaşılamamıştır. dün yapılan aramada adreste olmadığınız bilgisi alınmıştır. adreste bulunduğunuz tarihte tarafımıza dönüş yapmanız dahilinde kartınızın teslimatı için adresinize gönderimi sağlanacaktır.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • Çağtay H.
  21 Temmuz
  22:55

  karayolu taşıma yönetmeliği 43. md. 11. bend gereği yurtiçi gönderilerin teslim süresi 3 gündür. 08/07 de teslim edilen gönderinin en geç 11/07 tarihinde adrese ulaşması gerekmekte olup ilk gelinen tarih 15/07 dir. söz konusu gecikmenin sorumluluğu firmaya aittir ve ulaştırma bakanlığının firma yetki belgesine müeyyide uygulaması ilgili yönetmelikte zorunludur.

 • 21 Temmuz
  16:05

  Sayın HALAC,
  Adresinize yapılan uğramalar neticesinde izinde olduğunuz bilgisi aktarılmış olup gönderiniz sizin dışınızda ikinci şahıslara teslim edllemediği için teslimat sağlanamamıştır.Size uygun teslim tarihi tarafımıza ilettiğiniz taktirde istenilen tarihte adresinize gönderim yapılacaktır.
  Bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla.