Kuryenet Geç Teslimat!

Hüseyin A. |

Garanti Bankası'ndan Eylül ayında başvuru yaptığım kredi kartı halen tarafıma ulaşmamıştır. Kuryenet'i defalarca aramama rağmen halen kartımı tarafıma ulaştıramadılar. Ben artık Kuryenet'i arayıp her defasında kartınız şu tarihte size ulaştırılacak demesinden bıktım.Bu sorunun çözülmesini bekliyorum.

Bıktım artık bu durumdan ve çareyi en son buraya yazmakta buldum burada da çözüm bulunmazsa kredi kartımı kapatacağım. Bana Garanti Bankası'ndan her ay hesap ekstresi geliyor fakat ortada kredi katım yok.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  14:51

  Konu hakkında bankanız ile görüşmenizi rica ederiz.
  Bilginize sunarız.

 • Hüseyin A.
  25 Kasım
  14:50

  ben bu saatten sonra kartı istemiyorum

 • 25 Kasım
  14:44

  Merhaba Sayın AGAÇ,

  Gönderiniz bugün adresinize ulaştırılmak üzere dağıtımdadır. Şayet bugün teslimatınız sağlanamazsa 27/11/13 de adresinize yeniden çıkış yapılacaktır. Belirttiğimiz tarih sizin için uygun değilse, yeni bir tarih belirleyerek, lütfen aynı mail üzerinden tarafımıza dönüş yapınız.
  Bilginize sunar, iyi günler dileriz.
  Saygılarımızla...
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • Hüseyin A.
  25 Kasım
  13:24

  benden kaç defa radevu aldınız inanmıyorsanız telefonunuz kalite standartları gereği kaydedilecektir diyordu dinleyin siz kartı göndermeyince iptal ettirdim kartı artık gelmesine de gerek yok.Başka bankadan aldım kartımı iyi çalışmalar

 • 25 Kasım
  13:16

  SAYIN AGAC,

  Gönderinizin teslimatı için acentemiz bilgilendirilmiştir. En kısa sürede randevu alınmak adına tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla..