20 Ekim 2015

Kuryenet Geç Teslimat...

Garanti Bankası'ndan talep ettiğim hgs kartı iki gündür şubelerinde bekliyor. Bunun bilgisini alıyorum ancak teslimat yapılmıyor. Hgs gibi önemli bir kartın elimde olmamasından doğan sıkıntıları Kuryenet üstelenebilecek mi? Tabi ki hayır. Bugün için teslimat sözü veriyorlar ancak sabahtan arıyorum ki ürünüm hala acentelerinde beklemekte. Araya hafta sonu giriyor. Pazartesi teslim edilecek diyorlar. Önemli evrakları sorumsuzca taşıyan bir kurye!

Ece 166 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi21 Ekim 2015

    Merhaba Sayın SEPİCİ, İnsan faktörü nedeniyle nadiren de olsa istenmeyen durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Gönderinizin teslimatında yaşanan problemden dolayı acentemiz adına özür dileriz. Konu hakkında acentemize gerekli uyarılar yapılmıştır. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılarımızı sunarız. Bilginize… Kuryenet Müşteri Hizmetleri

  • Ece 21 Ekim 2015

    Gelen kurye elemanı beş günde iyi almışsınız gönderinizi diye cevap verdi şikayetime. Söz verilen günde elime ulaşmayan bir evrak ve kurye elemanlarınız tarafından yapılan bu tarz alaycı yorumlar şirketinize kötü bir imaj çizmekte.

  • Kuryenet Temsilcisi20 Ekim 2015

    Sayın SEPICI; Teslimat kurallarına uygun olarak 19/10/2015 tarihinde gönderiniz şahsınıza teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön