Kuryenet Geç Teslimat...

Ece S. |

Garanti Bankası'ndan talep ettiğim hgs kartı iki gündür şubelerinde bekliyor. Bunun bilgisini alıyorum ancak teslimat yapılmıyor. Hgs gibi önemli bir kartın elimde olmamasından doğan sıkıntıları Kuryenet üstelenebilecek mi? Tabi ki hayır. Bugün için teslimat sözü veriyorlar ancak sabahtan arıyorum ki ürünüm hala acentelerinde beklemekte. Araya hafta sonu giriyor. Pazartesi teslim edilecek diyorlar. Önemli evrakları sorumsuzca taşıyan bir kurye!

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  13:36

  Merhaba Sayın SEPİCİ,

  İnsan faktörü nedeniyle nadiren de olsa istenmeyen durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Gönderinizin teslimatında yaşanan problemden dolayı acentemiz adına özür dileriz. Konu hakkında acentemize gerekli uyarılar yapılmıştır. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılarımızı sunarız.
  Bilginize…
  Kuryenet
  Müşteri Hizmetleri

 • Ece S.
  21 Ekim
  11:34

  Gelen kurye elemanı beş günde iyi almışsınız gönderinizi diye cevap verdi şikayetime. Söz verilen günde elime ulaşmayan bir evrak ve kurye elemanlarınız tarafından yapılan bu tarz alaycı yorumlar şirketinize kötü bir imaj çizmekte.

 • 20 Ekim
  17:07

  Sayın SEPICI;

  Teslimat kurallarına uygun olarak 19/10/2015 tarihinde gönderiniz şahsınıza teslim edilmiştir. İyi günlerde kullanmanızı diler, saygılar sunarız.