15 Şubat 2013

Kuryenet Ek Kartımı Bir Aydır Teslim Etmedi!

Vakıfbank dan talep ettiğim Ek kartı banka tarafından yaklaşık 1 ay önce Kuryenet'e verilmesine rağmen kart teslim edilmedi. Kuryenet den kartın neden teslim edilmediği konusunda bilgi istediğimde acenteyi aradık, randevulu teslim edilecek gibi geçiştirici cevaplar veriyorlar. Bankadan da kartımın teslimi ile bilgi talep ettiğimde; Kuryenet den bilgi alamayacaklarını, kuryenin nasıl çalıştığı konusunda bilgilerinin olmadığını belirttiler.

Bu teslimat yüzünden kartı iptal ettirdim. Bankanın kartları teslim zamanını, nasıl ve ne ile göndermesi gerektiğini değerlendirsin. Kuryenet ile gönderileri kabul etmeyeceğim.

İbrahim 31 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi15 Şubat 2013

    Merhaba Sayın ŞENSES, Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön