Kuryenet Dağıtım Yapılmıyor!

Esin T. |

İş Bankası kartım gelecekti fakat iki gündür dağıtımdan döndü. Adreste yok dendi daha sonra aradık açılmadı dendi. Adres doğru fakat kendisine ulaşılmadı yazıldı halbuki iki gündür sadece evde kartımı bekliyorum. Kargo 16:45 civarı aradı aradım açmadınız yarın sabah geleceğim diye rahat bir tavırla konuştu ben bağırınca yüzüme kapadı. Kurum her seferinde işlem başlatıyoruz diye söylediler.

Fakat başlatsaydı zaten yalancı kurye o şekilde konuşup kapatamazdı. İki gündür 50 farklı kişiye bağlanıp o kadar kişiye derdimi anlatmaya çalıştım. Ben böyle sorun görmedim. Sinir krizi geçirmek üzereyim büronuz nerede sizin kardeşim!

Etiketler :

Adrese Gitmeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  17:45

  Merhaba Sayın Esen T.,

  Dağıtım sözleşmemiz ve teslimat kurallarımız gereği, gönderiniz “sözleşmeli” olduğundan sadece şahsınıza teslim edilebilmektedir. Bankanızla yapılan dağıtım sözleşmemize uygun olarak, adresinize/adreslerinize birkaç kez uğradık ancak size ulaşamadık. 09/09/2016 tarihinde gelen şube talimatına istinaden gönderiniz SB-MEHMET BILIR(GEBZE) teslim edilmiştir.

  Saygılarımızla..

 • Esin T.
  09 Eylül
  16:02

  Kuryenet ile şikayetlerini dile getiren arkadaşlar kartlarınız adreslerinize kesinlikle ulaşmayacaktır hep bir bahane aslı olmayan şeyler söylenecektir size tavsiyem bankanızı arayın ve kartınızın bankanıza gelmesini istediğinizi söyleyin durumu anlatın onlarda kurye sitesıne not düşüyorlar çünkü. Ayrıca sabah 09.00 da aramaya başlayıp çok üstüne düşerşeniz kartınızın bankaya ulaşması daha yüksek ihtimaldir ancak o şekilde aldım kartımı ben.