23 Temmuz 2013

Kuryenet Dağıtım Yapamayan Kargo Şirketi!

İş Bankası tarafından 16 Temmuz 2013 tarihinde dağıtımı yapılmak üzere teslim edilen kredi kartı için, 19 Temmuz 2013 tarihinde görüşme yapıldı. Kartın 20 Temmuz 2013 tarihinde gün içinde teslim edileceği ve beklenmesi gerektiği bildirilmiş, ancak gün boyu gelen giden olmamıştır.

22 Temmuz 2013 saat 13:30' dan sonra çağrı merkezleri arandığında, kartın halen dağıtıma çıkmadığı ve şubede beklediği belirtilmiştir. Şubenin telefonu sorulduğunda bildirilmemiş ve biz size yeni randevu verelim denmiştir. Daha önce verilen randevuya neden uyulmadığı hususu da yanıtsız bırakılmıştır.

Adı "Kurye" olmasına rağmen İstanbul içinde bir gönderiyi 6 (altı) gündür teslim etmeyen (edemeyen) bu firmadan şikayetim var.

Sait 23 Okunma

Cevaplar

  • Kuryenet Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Sayın ALKAN Vermiş olduğunuz bilgi kayıtlarınıza ulaşmamız için yeterli değildir. Lütfen - elinizde mevcut ise - gönderi takip numarasını, tam adınızı, açık adresinizi ve irtibat telefonunuzu bize iletiniz. Sizden gelecek bu bilgiler doğrultusunda gönderinizi takip edebilir ve size yanıt verebiliriz. Bilginize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla... Kuryenet Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön